TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Maviokul.Com

Maviokul.Com

Toplam Hit:345
İlköğretim okulu öğretmenleri için kaynak sitesi plan dosya döküman belirli gün ve haftalar sosyal kulüpler yazılı test
Mehmet Işıtan Eğitim Uyg.

Mehmet Işıtan Eğitim Uyg.

Toplam Hit:68
Zihinsel engelli öğrencilere eğitim imkanı veren bir okul sitesidir...
Eğitimsel Paylaşım Forumu

Eğitimsel Paylaşım Forumu

Toplam Hit:98
sadece okul eğitimi ile ilgili değil toplumsal eğitimle de ilgili olan ,hem öğretmen, hem öğrenci, hem velilerin uğrak yeri olabilecek bir site olmanın yanında, çabuk büyümeye önem veren değil, farklı ve üretken olmaya, faydalı davranış değişiklikleri ortaya çıkarmaya önem veren bir sitedir.
Özel-Ders.Com

Özel-Ders.Com

Toplam Hit:85
Özel ders alın...verin
Sanal doğru

Sanal doğru

Toplam Hit:76
matematik , geometri
Muş Fen L.

Muş Fen L.

Toplam Hit:16
Muş Fen Lisesi Web Sitesi
ödevbilgi

ödevbilgi

Toplam Hit:103
ödevler,kitap özetleri ve ücretsiz üyelik...
Ders İzle Dinle

Ders İzle Dinle

Toplam Hit:197
Matematik Geometri Fizik Kimya Biyoloji Tarih Coğrafya Rehberlik Felsefe İngilizce Türkçe Edebiyat dersleri videoları
Özlem Yayınevi

Özlem Yayınevi

Toplam Hit:116
Çocuk Edebiyatı başta olmak üzere roman, öykü, şiir, masal, yardımcı ders kitapları...ile çeşitli etkinlikler düzenlemektedir.
Bilgi Deposu

Bilgi Deposu

Toplam Hit:18
Bilgi Deposu
Valirecaigureli.k12.tr

Valirecaigureli.k12.tr

Toplam Hit:65
Vali Recai Güreli İlköğretim Okulu Fethiye
Okul Şarkıları, Sesli Mas

Okul Şarkıları, Sesli Mas

Toplam Hit:43
Okul şarkıları, sesli masallar, ingilizce öğretici klipler ve şarkı sözlerini barındıran, ziyaretçilerine online olarak dinleme imkanı sunan bir site.
Atatürk teknik lisesi

Atatürk teknik lisesi

Toplam Hit:14
Atatürk Anadolu Teknik, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi --- MERSİN
Okuma Bayramı Madalyası

Okuma Bayramı Madalyası

Toplam Hit:275
Değerli öğretmen arkadaşlarım. 3 yıldır resimli okuma bayramı yapıyoruz. ve Tüm Arkadaşlarımız bu konuda çok memnun. Her bir madalya için özen gösteriyoruz. Çocukların bir ömür boyu unutamayacağı ve her an bakıp mutlu olacağı böyle bir armağan için yapmanız gerekenler: 1-Çocuklarınızın resimlerini çekip, her bir fotoğrafı öğrenci ismiyle kaydedin. 2-Okul ismini ve adresinini yazınız. 3-Öğretmen ve şube ismini yazınız. 4-İletişim bilgilerinizi yazarak bize mail atınız.
SosyalBilgilerOkulu

SosyalBilgilerOkulu

Toplam Hit:7
sosyal bilgiler - Sunu, oks hazırlık, Performans, Proje, Online test, oks, dpy -
Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:62
OPTİMA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1991 yılından bu yana yurtdışında eğitim konusunda hizmet vermektedir ve bu alanda Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarındandır. Uzun süreli geçmişi, temsilciliğini yapmakta olduğu okulların sayısı, kalitesi ve yurtdışına gönderdiği öğrencilerin oranının yüksek oluşu bu önde gelişin nedenleri arasındadır. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çok iyi biliyoruz ki bir danışmanlık kuruluşunun sağladığı avantajlar, uyguladığı kampanyalar ne olursa olsun öncelik o danışmanlık kuruluşunun Deneyimi, Birikimi, Sorumluluğu ve Güvenilirliği’dir. Ve hiç şüphesiz tüm bunlar Biz Böyleyiz denilerek geçiştirilecek iddialar değildir. Yurtdışındaki dil okullarından sertifika/diploma programlarına, üniversite eğitiminden staj imkanına kadar geniş yelpazedeki eğitim seçenekleri Optima Yurtdışı Eğitimin faaliyet alanına girmektedir. Optima, yurtdışı eğitim kapsamına giren hemen her konuda binlerle ifade edilen sayıda eğitim kuruluşunun temsilciliğini yürütmektedir. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, okullar hakkında bilgilendirme aşamasından, okul seçiminiz, kayıt, vize işlemleriniz, yurtdışına çıkışınız, yurtdışındaki eğitim süreciniz ve Türkiye’ye dönüşünüze kadar tüm süreçlerde sizin yanınızdadır. Ve tüm bunları herhangi bir danışmanlık ücreti almadan yapmaktadır
KPSS de lider

KPSS de lider

Toplam Hit:92
başarıya doymayan tek kpss dershanesi
Abdullahsivari

Abdullahsivari

Toplam Hit:133
özellikle YGS-LYS kimya konuları hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf Biyoloji matematik 6sınıf ders Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS üyeliksiz 1.Sınıf 5.Sınıf Sorular sunular 4.Sınıf 2.Sınıf 8.Sınıf testler LYS e-okul rehberlik e okul soru bankası 3.Sınıf Ücretsiz Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi eğitime kaynak Güncel Eğitim Özgür Ansiklopedi güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI