TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit:53
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Kadir Has

Kadir Has

Toplam Hit:64
Kadir Has Üniversitesi
Türkçe Merkezi

Türkçe Merkezi

Toplam Hit:20
ÖSS- OKS-ARA SINIFLAR
Bozkır Derviş Mustafa İ.O.

Bozkır Derviş Mustafa İ.O.

Toplam Hit:48
Konya Bozkır Derviş Mustafa İlköğretim Okulu
Özel Öğretmenler

Özel Öğretmenler

Toplam Hit:61
Özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir. Özel ders sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.
Özel eğitim bilgi  paylaşım

Özel eğitim bilgi paylaşım

Toplam Hit:60
Özel Eğitim Bilgi Paylaşım ve Destek Sitesi
Yakacık Cumhuriyet İ.O.

Yakacık Cumhuriyet İ.O.

Toplam Hit:53
Altunhisar Yakacık Cumhuriyet İlköğretim Okulu Web Sitesi
ProjeOkulum.Com

ProjeOkulum.Com

Toplam Hit:67
Proje & performans, bu benim eserim, yazılı & test soruları, öğretmen ve öğrenciler için HERŞEY...
inover eğitim

inover eğitim

Toplam Hit:81
EĞİTİM KURUM VE KURULUŞLARINA DOKUNMATİK AKILLI TAHTA VE OKUL GEREÇLERİ ÜRETMEK
Bgudagmert.com

Bgudagmert.com

Toplam Hit:72
eğitim
Mental Aritmetik

Mental Aritmetik

Toplam Hit:16
Turtle Mental EĞİTİm DANIŞMANLIĞINDAN, Mental aritmetik programı ile dahi öğrenciler yetiştirip maddi ve manevi kazanım elde etme ve yeni bir alanda kendi işini oluşturma fırsatı. İl ve İlçe merkezlerinde bayilikler ,temsilcilikler oluşturmak istiyoruz.
Gelişimdünyası

Gelişimdünyası

Toplam Hit:85
Site sizlere birçok eğitim makalesi ve de rehberlik yazıları sunuyor.
Rasim Köroğlu

Rasim Köroğlu

Toplam Hit:21
Merhum Şair Rasim Köroğlu'nun Resmi Websitesi
Emine Öğretmence

Emine Öğretmence

Toplam Hit:29
Öğretmen Emine Çelik'e ait Kişisel Site
www.egitimalemi.net

www.egitimalemi.net

Toplam Hit:64
güncel eğitm haberleri
Okulplatformu.Com

Okulplatformu.Com

Toplam Hit:97
proje, performans, ödev, belirli gün ve haftalar, atatürk, şiir, deneme sınavı,bilgisayar, okul, eğitim, öğretim, toplantı, veli, şube öğretmenler, zümre toplantısı, yazım klavuzu, imla, etkinlikler
bilgicagi.net

bilgicagi.net

Toplam Hit:61
bu bir eğitim portalıdır
HukukDersi.Com

HukukDersi.Com

Toplam Hit:67
Açıköğretim ve Hukuk Fakültesi Öğrencileri için Özel Hukuk Dersi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf Biyoloji 6sınıf ders matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf Sorular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler sunular LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası Ücretsiz 3.Sınıf Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI