TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Emirgazimem.Com

Emirgazimem.Com

Toplam Hit:147
Emirgazi Milli Eğitim Müdürlüğü
Ankara Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Toplam Hit:35
ÖZEL ANITTEPE KIZ YURDU, güler yüzlü hizmet ve seviyeli ilgi ile sizlere eksiksiz imkanlar sunmayı hedefliyor. Dileğimiz, evinizdeki rahatlığı ve huzuru aratmayan otel konforunda hep en güzelini yaşatmak olacaktır. Yüzünüzdeki güven ve gülümseme bizlerin mutluluğu olacaktır.
Sorubankam.Com

Sorubankam.Com

Toplam Hit:629
Online deneme sınavları
Çayırova İlköğretim Okulu

Çayırova İlköğretim Okulu

Toplam Hit:156
Çayırova İlköğretim Okulu İnternet Sayfası
İngilizce Kulübü

İngilizce Kulübü

Toplam Hit:387
Türkiye deki İngilizce Kulüplerinin Lideri
80.yılcumhuriyet.i.o

80.yılcumhuriyet.i.o

Toplam Hit:42
İstanbul İli Silivri İlçesinde bulunan ilköğretim okulu
Şakiresadi

Şakiresadi

Toplam Hit:41
bayrampaşanın bir incisi
Sinifim.Net

Sinifim.Net

Toplam Hit:156
Her öğretmenin bir anısı vardır...Öğretmenlerin anılarının yayınlandığı web sitesi
Bingöl İmam Hatip Lisesi

Bingöl İmam Hatip Lisesi

Toplam Hit:57
Bingöl İmam Hatip Lisesi
Aksaray Balcı İ. O.

Aksaray Balcı İ. O.

Toplam Hit:169
Aksaray İlimize bağlı Ortaköy İlçesinin doğusunda yer alan Balcı Kasabası İlköğretim Okulu Web Sitesi
Ehliyet Sınavına Çalışma

Ehliyet Sınavına Çalışma

Toplam Hit:191
"Ehliyet almanın en kolay yolu!" sloganıyla yola çıktığımız bir proje olarak; web sitemiz üzerinden her türlü ehliyet sınıfı için; konu anlatımları (ders notları, videolu dersler), siz değerli ehliyet sınavı adayları için özel olarak hazırladığımız ve Türkiye'de İLK ve TEK olma özelliğine sahip; online ehliyet sınavı deneme testlerimizde bulunan binlerce farklı soruyu çözerek ehliyet sınavı teorik sınavından en yüksek başarıyı çok kolay bir şekilde elde edeceksiniz! Sizler için hazırladığımız online ehliyet sınavı deneme testlerimiz gerçek sınavın birebir aynısıdır, üstelik zamana karşı yarışın ve başarınızı katbekat artırın! Ayrıca web sitemiz üzerinden ehliyet sınavı hakkında sizler için faydalı bilgiler, Ehliyet Sınav Tarihleri, Ehliyet Sınav Yerleri ve Ehliyet Sınav Sonuçları gibi bilgileri online olarak sorgulayabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Tabi ki de hayır! Yine web sitemizdeki, Türkiye Sürücü Kursları Rehberi üzerinden; Türkiye genelindeki binlerce sürücü kurslarına ulaşabilirsiniz. Size en yakın sürücü kursunu bulabilir, sürücü kursu hakkında bilgiler edinebilir ve sürücü kursu hakkında yapılan yorumlarına göre sürücü kursu seçiminizi en iyi bir şekilde yapabilirsiniz.
Eba-eğitim Bilişim Ağı

Eba-eğitim Bilişim Ağı

Toplam Hit:114
Fatih Projesi kapsamında kullanılacak, öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaç duyacağı her türlü e-içeriğe ulaşabileceği bir platformdur.
Boğazhisar Eğitim Kurumları

Boğazhisar Eğitim Kurumları

Toplam Hit:159
Boğazın İncisi Sarıyerde Eğitimde Yepyeni Bir Söz
FloryaKoleji.K12.Tr

FloryaKoleji.K12.Tr

Toplam Hit:394
Florya Koleji
Bulgaristan Üniversiteleri

Bulgaristan Üniversiteleri

Toplam Hit:143
BULGARİSTAN ÜNİVERSİTELERİ & YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Yurt dışı eğitim ve Bulgaristan`da üniversite eğitimi alanlarında tecrübeli "ANAHAS" EOOD firması olarak Bulgaristan üniversiteleri için eğitim, resmi işlemler, kalacak yer ve tüm diğer konularda; uzman personelimiz ve tüm üniversitelerde bulunan bağlantılarımız ile bu alanda iddialı ve kararlıyız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.
PHP MySQL PHPMyAdmin

PHP MySQL PHPMyAdmin

Toplam Hit:30
php ve mysql türkçe kaynak sitesi
Rusyada Eğitim

Rusyada Eğitim

Toplam Hit:172
Size en uygun rusya'da dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve rapor olarak sunuyor. Gereksiz yere çok para harcamamanızı sağlıyor. Üniversite kayıt işlemleriniz için gereken tüm çalışmaları kendi danışmanımız bizzat kendisi sizin başvuracağınız üniversiye gidip sizin için başvuru yapıyor ve takip ediyor. Konaklama ve havaalanı karşılama organizasyonunuzu, hatasız olarak yapıyor. Vize başvurusu çok dikkat edilmesi gereken ve her sene yapılan prosedür değişikleri nedeniyle profesyonelce takip edilmesi gereken bir süreç. danışmanınız Bu süreci sizin için Tamamlıyor. Varış noktasına uygun fiyatla uçak bileti almanızı sağlıyor ve yolculuğunuzu organize ediyor. Havalimanından Eğitim alacağınız üniversiteye kadar sizi ulaştırıyor. Yurtdışında bulunduğunuz sürece danışmanımız size destek vermeye devam ediyor.
Çayeli Lisesi

Çayeli Lisesi

Toplam Hit:228
ÇAyeli Lİsesi Mezunları Derneği
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji Edebiyat Ödev ders Öğretmenler Kimya matematik yıllık plan Fizik Ücretsiz YGS KPSS 6.Sınıf 6sınıf plan 1.Sınıf sunular İlköğretim ingilizce 8.Sınıf paylaşım forumu 3.Sınıf soru bankası 4.Sınıf LYS Deneme Sınavları rehberlik testler e-okul e okul üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri 7.Sınıf dersimiz Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI