TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Bakırköy TML

Bakırköy TML

Toplam Hit:3
Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi Öğrenci ve Mezun Birliği
ErkanAvcıtem.K12.Tr

ErkanAvcıtem.K12.Tr

Toplam Hit:2
Erkan Avcı Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
Yaşam Akademi

Yaşam Akademi

Toplam Hit:11
Bireylerin ve kurumların üretkenliğini artırmalarında, Vizyon oluşturmalarında… Yaşam Felsefesi edinmelerinde Belirledikleri vizyona kendi yaşam felsefeleri doğrultusunda ulaşmalarında yol arkadaşı olmayı amaç edinmiştir. Gözlenebilir davranış değişikliği ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek amacıyla etkin hizmet vermektedir. Bireylerin ve kurumların içinde yaşadıkları kültürlere özgü yaklaşımlar geliştirmeyi hedeflemiştir. Bireylerin ve kurumların amaçları, hedefleri ve stratejileri için gerekli eğitim çalışmalarının belirlenmesi ve eğitim ihtiyaçlarının giderilmesi için etkin eğitim ve koçluk hizmeti verilmektedir. Bu amaçlarla Bireylere, Ailelere, Evlenmek üzere olan çiftlere, Kurum yöneticisi ve çalışanlarına yönelik eğitimler ve koçluk hizmetleri verilmeyi hedefleyen bir kuruluştur. Bu nedenlerle çok çeşitli alanlardan oluşmuş eğitimci kadrosuyla bireylere ve kurumlara kendilerine özgü çözümler üretir. Biz insanların veya kurumların hastalıklarının tespiti ve tedavisi ile değil, gelecekleri ve istekleri hakkında bilişsel, davranışçı ve varoluşçu yaklaşımlar çerçevesinde eğitimler vermeyi amaçlamaktayız. Bu nedenlerle bilimin ve aklın öncülüğünde bir filozof kadar engin düşünmeyi ve bir bilim adamı kadar titiz olmayı hedef edinmiştir. Yaşam AKADEMİ bir Mersin Markasıdır.
Didaktik Forum

Didaktik Forum

Toplam Hit:10
Öğretmen ve öğrencinin buluşma ve paylaşım alanı.. Okul öncesi eğitimden üniversiteye kadar aradığınız herşey... Öğretmenlerin gündem mevzuat sektörel etkinliklere kadar her türlü bilgilendirme alanları... Bunun yanında kişisel gelişim eğlence spor kültür sanat bilim ve sayamadığımız binlercesi...
Kefal.org

Kefal.org

Toplam Hit:3
tarihin perde arkası
Karabük İş Eğitim Merkezi

Karabük İş Eğitim Merkezi

Toplam Hit:2
ZİHİN ENGELLİ KURSİYERLERİ İŞ VE MESLEĞE HAZIRLAYAN YAYGIN EĞİTİM KURUMUDUR.
Ücretsiz ödev sitesi

Ücretsiz ödev sitesi

Toplam Hit:11
Binlerce ödevi ücretsiz indirebilirsiniz.
Görsel Ders Anlatımları

Görsel Ders Anlatımları

Toplam Hit:7
Bilgisayar konularını videolu anlatımla öğrenin
Sadettin Batmazoğlu İ.O.

Sadettin Batmazoğlu İ.O.

Toplam Hit:9
Şehitkamil Sadettin Batmazoğlu İlköğretim Okulu
Ninnilerimiz.com

Ninnilerimiz.com

Toplam Hit:15
Çocuk şarkıları, ninniler, eğitici videolar, çizgi filmler ve sesli masallar gibi konu başlıklarını içeren anne, baba ve çocukları ile öğretmenlere yönelik eğitim ve eğlence sitesi.
Matematik Cafe

Matematik Cafe

Toplam Hit:9
Matematikteki yeni adresiniz.
Egitimevi

Egitimevi

Toplam Hit:9
plan,maaş ve ekders paroğramları,idarecilikle ilğili aradaığınız tüm dökümanlar
OKS ve ÖSS sitesi

OKS ve ÖSS sitesi

Toplam Hit:10
OKS VE ÖSS adaylarının ücretsiz soru indirme sitesi
İhsankurt.Net

İhsankurt.Net

Toplam Hit:2
İhsan KURT kişisel sitesi
Gelecekbenim

Gelecekbenim

Toplam Hit:24
SBS ve Üniversite Sınavları hazırlık ve tercih dönemleri boyunca öğrencilerin, velilerin, rehber öğretmenlerin ve ilgililerin merak ettikleri tüm sorulara cevap vermek, kariyer planlaması ve yolculuğunda merak edilen konular hakkında en doğru ve en güvenilir bilgi kaynağı olmaktır. Her hafta online Sbs ve Ygs-Lys sınavları yaparak öğrencilerin Türkiye ortalamasını görmelerini sağlamak.
DavutAkgün.Com

DavutAkgün.Com

Toplam Hit:11
Eğitime Dair Geniş Bilgi Yaylaşım Platformu Yıllık Plan ve Etkinlikler Bankası
Türkçe Ve İngilizce Dersi

Türkçe Ve İngilizce Dersi

Toplam Hit:10
İki dil tek adreste. Öğrenciler ve öğretmenler için Türkçe ve İngilizce bilgi, belge ve kaynak sitesi.
DestekEğitim.Com

DestekEğitim.Com

Toplam Hit:8
Özel ders danışmanlık merkezi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi ders Biyoloji Edebiyat matematik Ödev Fizik 6.Sınıf 6sınıf Kimya YGS İlköğretim Öğretmenler plan Sorular üyeliksiz 1.Sınıf 2.Sınıf 4.Sınıf yıllık plan 5.Sınıf KPSS LYS paylaşım forumu testler sunular rehberlik soru bankası 8.Sınıf SBS Deneme Sınavları Ücretsiz belirli gün ve haftalar güncel fen bilgisi zümreler performans ödevleri velilere kaynak Özgür Ansiklopedi performans görevi Güncel Eğitim eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel birleştirlmiş sınıf planları güncel bilgi İlköğretim İçin Kaynak Site dosyaları indir sınıf dosyaları

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI