TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Memuruz.Biz

Memuruz.Biz

Toplam Hit:3
Memurluk ve değişik sınavlara hazırlık
Webte Eğitim

Webte Eğitim

Toplam Hit:14
Online kpss, online ales online dgs, kurslrı vermekteyiz .Üyelerimize konu anlatımlı videolar, online test ,online deneme sınavları ,online rehberlik hizmeti, online bilgi yarışmaları ve ayrıca ücretsiz kargoladığınız soru bankaları deneme sınavları ve yaprak testler gönderiyoruz
Açık Öğretim Fakültesi

Açık Öğretim Fakültesi

Toplam Hit:3
Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi
Arşiv Paylaş

Arşiv Paylaş

Toplam Hit:9
DOSYA PAYLAŞIM SİTESİ Çalışmalarınız diğer öğretmenlerimize ulaştıkça, bilgiler katlanarak artacaktır. Unutmayalım ki, bilgi paylaştıkça artar.
Peyami Safa İ.Ö.O

Peyami Safa İ.Ö.O

Toplam Hit:9
Bursa Peyami Safa İlköğretim Okulu Web Sitesi
hakanogretmen.com

hakanogretmen.com

Toplam Hit:57
Öğretmen ve öğrenciler için kaynak site.
Yenimahalle İ.O.

Yenimahalle İ.O.

Toplam Hit:12
eğitimde deneyim ve birikim
Kırgızistan Manas

Kırgızistan Manas

Toplam Hit:3
Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi
Eğitimsel Paylaşım Forumu

Eğitimsel Paylaşım Forumu

Toplam Hit:7
sadece okul eğitimi ile ilgili değil toplumsal eğitimle de ilgili olan ,hem öğretmen, hem öğrenci, hem velilerin uğrak yeri olabilecek bir site olmanın yanında, çabuk büyümeye önem veren değil, farklı ve üretken olmaya, faydalı davranış değişiklikleri ortaya çıkarmaya önem veren bir sitedir.
ÖzenÇocukevi.Com

ÖzenÇocukevi.Com

Toplam Hit:9
Çengelköy, Pendik ve Kanlıca'daki okulları ile 1987'den beri eğitim sektöründe
Kız erkeköğrenci yurtları

Kız erkeköğrenci yurtları

Toplam Hit:2
Türkiye ve Kıbrısta bulunan özel kız erkek öğrenci yurtlarının bulunduğu site
Lise Kimya Sitesi

Lise Kimya Sitesi

Toplam Hit:23
Lise kimya Sitesi.Simülasyon,sunum,ders anlarımı,etkinlikler
Fizik.İnfo

Fizik.İnfo

Toplam Hit:13
Fizik Kaynak Sitesi
Erdek Kız Meslek L.

Erdek Kız Meslek L.

Toplam Hit:3
Erdek Kız Meslek Lisesi Web Sitesine Hoşgeldiniz
Eğitim Zirvesi

Eğitim Zirvesi

Toplam Hit:100
sınıf sitesi , sınıf öğretmenleri çin
AdıGüzel.K12.Tr

AdıGüzel.K12.Tr

Toplam Hit:10
Adıgüzel Eğitim Kurumları
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit:7
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Ayazma İlköğretim O.

Ayazma İlköğretim O.

Toplam Hit:10
Ayazma İlköğretim Okulu Resmi web sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi ders Ödev Biyoloji matematik Edebiyat Fizik 6.Sınıf 6sınıf Kimya YGS İlköğretim Öğretmenler plan Sorular üyeliksiz 1.Sınıf 4.Sınıf 2.Sınıf yıllık plan 5.Sınıf KPSS LYS paylaşım forumu testler sunular rehberlik soru bankası 8.Sınıf SBS Ücretsiz Deneme Sınavları güncel belirli gün ve haftalar fen bilgisi zümreler performans ödevleri velilere kaynak Güncel Eğitim Özgür Ansiklopedi performans görevi eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel birleştirlmiş sınıf planları güncel bilgi dosyaları indir sınıf dosyaları İlköğretim İçin Kaynak Site

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI