TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Gençbilim.Com

Gençbilim.Com

Toplam Hit:59
Ücretsiz Ödev Sitesi
Ehliyet Sınav Sonuçları

Ehliyet Sınav Sonuçları

Toplam Hit:10
Ehliyet sınav sonuçları ve yerleri hakkında bilgi.
Bilden

Bilden

Toplam Hit:42
Eğitim CD leri
imcert eğitim belgelendir

imcert eğitim belgelendir

Toplam Hit:45
IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, özellikle aile şirketlerinin kurumsallaşma yolunda ilerlemesi ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, şirketlerin gereksinim duydukları tarafsız, prensipli profesyonel bir öneri ve uygulama desteği sunmaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME olarak; Yönetim ve Eğitim Destek Hizmeti verdiğimiz kuruluşun yetkilileri ile sürekli iş birliği içinde çalışarak çözümler üretmeyi, yeni ve özgün sistemler oluşturmayı ve bunların uygulanabilir olmasını deneyimli uzman kadromuzun desteği ile sağlamaktayız. Geçmiş projelerden elde ettiğimiz deneyimleri yeni projelere taşıyarak müşterilerimize özgü çözümler üretmekteyiz. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, hizmet verdiği şirket ya da kurumun genetik yapısına, örf ve adetlerine, güçlü ve zayıf yönlerine uygun olarak belirlenen eğitim ihtiyaç analizi ile birlikte firmalara gerekli görülen yeni eğitim programları oluşturmakta ve bu eğitimler uygulanarak gelişme izlenmektedir. Şirketlerin kuruluşundan itibaren gelişip olgunlaşırken ihtiyaç duyacakları eğitim ve yapılanma stratejileri şirketler için kilometre taşlarıdır. Bu anlamda geleceğin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük yapılacak çalışmaların bugünden kurgulanması şirketlerin gelecekte varlıklarını sürdürebilmeleri için büyük önem taşımaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, şirketlerin stratejik hedeflerine uygun olarak izlenmesi gereken yol haritasını da hazırlayarak gerek teknoloji gerekse insan kaynakları ve eğitim alanında yapılması gerekenleri şirket üst yönetimi ve karar vericilerle birlikte planlamakta ve uygulamaktadır.
Ada Berard Aıt Eğt.ve Dan

Ada Berard Aıt Eğt.ve Dan

Toplam Hit:48
dikkat eksikliği,öğrenme güçlüğü,akademik başarıyı arttırma,sevmediği derslere odaklanma,unutkanlık,sınav başarısızlığını engelleme,zeki olmasına rağmen akademik başarısızlık işitsel entegrasyon algı eğitimi BERARD AIT merkezimizde uygulanmaktadır.
Sınavevi.net

Sınavevi.net

Toplam Hit:119
Fen ve Anadolu Liseleri Öğretmen Seçim Sınavı Sınavevi.Net Online Sınav Merkezi ÖSS,SBS,KPDS,ALES Deneme Sınavları,Quiz, Test ve Yaprak Test http://www.sinavevi.net
Atlasedu.Com

Atlasedu.Com

Toplam Hit:32
Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı / yurtdışı ingilizce eğitim
Hocalarim.com

Hocalarim.com

Toplam Hit:36
Türkiye’nin öğretmen, eğitimci ve profesör değerlendirme sitesi SEN DE HEMEN ARAMIZA KATIL, HOCALARINA NOT VER...
Eskişehir zihin engelliler

Eskişehir zihin engelliler

Toplam Hit:36
eskişehir zihin engelliler okulu eğitim uygulama
Eğitim Dünyasının Yeni Yü

Eğitim Dünyasının Yeni Yü

Toplam Hit:68
KPSS, ALES,SBS, YGS gibi sınavlara hazırlık - döküman sayfası
Türkelimeb.Gov.Tr

Türkelimeb.Gov.Tr

Toplam Hit:13
Türkeli Meb Sitesi
Yahya Altınbaş Lisesi

Yahya Altınbaş Lisesi

Toplam Hit:6
Nizip Yahya Altınbaş Lisesi resmi Web Sayfası
KPSSBankası.Com

KPSSBankası.Com

Toplam Hit:62
KPSS hazırlık sitesi
Manyeto Müzik Kursu

Manyeto Müzik Kursu

Toplam Hit:34
Müzik Dersleri Kursu alabileceğiniz hızlı ve prtik dersleri ile 1.leventte hizmet vermekte Güzel sanatlar sınavlarına hazırlık programı da mevcuttur.
Bursa Cumhuriyet Lisesi

Bursa Cumhuriyet Lisesi

Toplam Hit:44
Bursa Cumhuriyet Lisesi
SadıkYalsızuçanlar

SadıkYalsızuçanlar

Toplam Hit:17
Sadık Yalsızuçanlar kişisel sitesi
SorgunAnadoluLisesi

SorgunAnadoluLisesi

Toplam Hit:5
Sorgun Anadolu Lisesi web sitesi
Kpss Alan Sınavları

Kpss Alan Sınavları

Toplam Hit:26
Kpss Alan Sınavına Hazırlık
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders Biyoloji matematik Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim Öğretmenler 5.Sınıf paylaşım forumu Sorular yıllık plan KPSS 4.Sınıf 2.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf sunular testler 8.Sınıf LYS soru bankası rehberlik Ücretsiz e-okul e okul belirli gün ve haftalar Deneme Sınavları 3.Sınıf güncel SBS performans ödevleri zümreler velilere kaynak birleştirlmiş sınıf planları Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim eğitime kaynak güncel bilgi performans görevi fen bilgisi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI