TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Antalyagmk

Antalyagmk

Toplam Hit:154
Antalya Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
HemenÇevir.Com

HemenÇevir.Com

Toplam Hit:44
Online Tecüman
İZMİR BAYINDIR CANLI 60.YIL İÖO

İZMİR BAYINDIR CANLI 60.YIL İÖO

Toplam Hit:161
Bir belde okulu ama Kalite ödülüne sahip, AB projesi kapsamında yurtdışı çalışmaları olan ve birçok projeye imza atan okul.
Şehit Muammer Gür İ.O.

Şehit Muammer Gür İ.O.

Toplam Hit:36
Yukarıkırzı/Aydıntepe/Bayburt
Demethoca.com

Demethoca.com

Toplam Hit:197
sınıf öğretmenliği için gerekli olan hersey
Bilmeb Eğitim

Bilmeb Eğitim

Toplam Hit:168
Başlangıçta Bilgisayar Öğretmenleri İçin Düşünülmüş Site, Bütün Branşları Kapsamakla Beraber
Egitimciyim.net

Egitimciyim.net

Toplam Hit:173
Eğitim adına herşey...
Tubav.org.tr

Tubav.org.tr

Toplam Hit:33
Türkiye’de ilim, kültür, sanat ve teknoloji alanındaki gelişmeleri temin için çalışmalar yapmak, bilgi birikimini sağlamak ve bunu Türkiye’nin ihtiyaçlarına göre yönlendirmek amacli bir sitedir.
SınıfÖğretmenim.Com

SınıfÖğretmenim.Com

Toplam Hit:665
Sınıf öğretmenleri kaynak sitesi
Ders.Org

Ders.Org

Toplam Hit:205
Eğitimin Yıldızları Eğitim Linkleri
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit:141
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Kocatepe İ.Ö.O.

Kocatepe İ.Ö.O.

Toplam Hit:158
Kocatepe Okulu'nun Sitesi ! ! !Dökümanlar,saat,takvim daha neler neler ! ! Girmekte fayda var ! ! ! ! !
Bilgi’nin Kaynağı

Bilgi’nin Kaynağı

Toplam Hit:36
Türkce Bilgi Platformu
Kurs Arşivi

Kurs Arşivi

Toplam Hit:142
İller ve kategoriler altında ülkemizde faaliyet gösteren kurs ve dershanelerin iletişim bilgilerine yer veren dizin.
Trabzon Lisesi

Trabzon Lisesi

Toplam Hit:80
1887 yılından bu yana bir efsane...
Oybil.Com

Oybil.Com

Toplam Hit:1193
Oyun bilgi eğlence sitesi
YabancıDilkursu.Com

YabancıDilkursu.Com

Toplam Hit:32
Bedava dil kursu
Özel Eğitim Sitesi

Özel Eğitim Sitesi

Toplam Hit:151
Özel Eğitimle ilgili kaynak,döküman,forumların bulunduğu eğitim site
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji Edebiyat Ödev ders Öğretmenler Kimya matematik yıllık plan Fizik Ücretsiz YGS KPSS 6.Sınıf plan 6sınıf 1.Sınıf sunular İlköğretim ingilizce 8.Sınıf paylaşım forumu 3.Sınıf soru bankası 4.Sınıf LYS Deneme Sınavları rehberlik testler e-okul e okul üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri 7.Sınıf dersimiz Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI