TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Almanyada Eğitim

Almanyada Eğitim

Toplam Hit:18
Almanyada Egitim Dil kursalari yasam vize hakkinda bilgi
Pisilinux

Pisilinux

Toplam Hit:22
linux sevenler için
Aile ve Tüketici Bilimleri

Aile ve Tüketici Bilimleri

Toplam Hit:32
Aile ve Tüketici Bilimleri Alanı Haber ve Kaynak Sitesi'nin kuruluş amacı, biz alan öğretmenlerine öğretmenliklerinde ve adaylık dönemlerinde alanları ile ilgili her türlü haber, belge, döküman vb.leri sunarak tüm öğretmenlerin ve adayların güncellenmesini sağlamak ve ortak bir paylaşım ağı oluşturmak amacıyla kurulmuştur.
Sınavonline.Net

Sınavonline.Net

Toplam Hit:5
Sınavlara hazırlık
Ulaş İlköğretim

Ulaş İlköğretim

Toplam Hit:22
Sivas İli Ulaş İlçesi Ulaş İlköğretim Okulu Web Sitesi
Muğla Fen L.

Muğla Fen L.

Toplam Hit:4
Muğla 75.Yıl Fen Lisesi Web Sitesi
Ömerli Vatan İ.O.

Ömerli Vatan İ.O.

Toplam Hit:20
Ömerli Vatan İlköğretim Okulu Web Sitesi
M.İ.M.An.Otel.ve Tur.M.L

M.İ.M.An.Otel.ve Tur.M.L

Toplam Hit:5
Otelcilik ve turizm sektörüne personel yetiştiren iyi bir okulun sitesi
BMI

BMI

Toplam Hit:21
BMI(Business Management İnstitute) Türkiye de bir ilki gerçekleştirmek üzere kurulmuş enstitüdür. Amacımız birçok sektörde iş hayatına yeni başlayanlara üniversite sonrası niş alanlarda meslek edindirmenin yanı sıra, iş dünyasından orta ve üst düzey yöneticilere çalıştıkları uzmanlık alanların da eğitimler vermektir. BMI 10 yıldan bu yana ülkenin önde gelen üniversitelerinden ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, Galatasaray üniversitesi,İTÜ Enerji Enstitüsü ve Marmara Üniversitesi ile birlikte eğitim işbirliği yaparak, 10000 kişiye eğitim vermiş aynı süreç içerisinde de Türkiye nin büyük kurumlarına kurumsal eğitimler vererek eğitim sektörde ki haklı yerini almıştır. Data Expert Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti. nin yan kuruluşu olarak kurulmuş olan BMI 20 birçok profesör, doçent ve diğer akademik kadrolardan oluşan geniş bir eğitim kadrosuna sahip olup kaliteli ve çağdaş eğitim ayrıcalığını yaşatmayı ilke edinmiştir.
Sınavlar.Net

Sınavlar.Net

Toplam Hit:7
Türkiyede yapılan tüm sınavlar hakkında bilgi sınav sonuçları sınav tarihleri
Dil Dünyası

Dil Dünyası

Toplam Hit:6
GENEL İNGİLİZCE-TOEFL-KPDS-İSPANYOLCA-RUSÇA
FenveTeknoloji.Net

FenveTeknoloji.Net

Toplam Hit:489
Fen ve Teknoloji Dersi Kaynak Sitesi
Tekstil Eğitim Sitesi

Tekstil Eğitim Sitesi

Toplam Hit:8
ÖZEL JAKAR VE ARMÜRLÜ DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜK EĞİTİMİ.
Umutsahbaz.com

Umutsahbaz.com

Toplam Hit:44
2.sınıf sitesi
Okul Töneticileri Gelişim

Okul Töneticileri Gelişim

Toplam Hit:3
okul ymneticilerinin gelişimine katkı yapmayı amaçlayan ve kuramla uygulamyı bir arya getiren site
Özbağı İ.O.

Özbağı İ.O.

Toplam Hit:29
Zonguldak Özbağı İlköğretimokulu
Rusyada Eğitim

Rusyada Eğitim

Toplam Hit:40
Size en uygun rusya'da dil okulu seçeneklerini belirliyor, tanıtımını yapıyor ve rapor olarak sunuyor. Gereksiz yere çok para harcamamanızı sağlıyor. Üniversite kayıt işlemleriniz için gereken tüm çalışmaları kendi danışmanımız bizzat kendisi sizin başvuracağınız üniversiye gidip sizin için başvuru yapıyor ve takip ediyor. Konaklama ve havaalanı karşılama organizasyonunuzu, hatasız olarak yapıyor. Vize başvurusu çok dikkat edilmesi gereken ve her sene yapılan prosedür değişikleri nedeniyle profesyonelce takip edilmesi gereken bir süreç. danışmanınız Bu süreci sizin için Tamamlıyor. Varış noktasına uygun fiyatla uçak bileti almanızı sağlıyor ve yolculuğunuzu organize ediyor. Havalimanından Eğitim alacağınız üniversiteye kadar sizi ulaştırıyor. Yurtdışında bulunduğunuz sürece danışmanımız size destek vermeye devam ediyor.
Fen sınıfım

Fen sınıfım

Toplam Hit:23
İlköğretim fen ve teknoloji dersi kaynak sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev ders 6.Sınıf 6sınıf Biyoloji matematik Edebiyat Kimya plan Fizik YGS İlköğretim Öğretmenler 5.Sınıf paylaşım forumu Sorular KPSS yıllık plan üyeliksiz 2.Sınıf 4.Sınıf sunular 1.Sınıf testler LYS 8.Sınıf rehberlik soru bankası Ücretsiz belirli gün ve haftalar e-okul e okul güncel Deneme Sınavları SBS 3.Sınıf performans ödevleri zümreler velilere kaynak birleştirlmiş sınıf planları Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim eğitime kaynak güncel bilgi fen bilgisi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI